Klasická elegantná svadba


Dnes by som Vám rád ukázal svadobné detaily v štýle klasická elegantná svadba s prímesou moderná. Odohrávala sa na zámku iba pár kilometrov za Bratislavou v Art Hotel Kaštieľ, Tomášov. Bola to veľmi príjemná letná svadba v stane na dvore kaštieľa, ktorý ponúka krásny a úžasne udržiavaný areál.


Kaštiel v Tomášove


Pozvánky


Biely minimalizmus. Nádherné spojenie bielej, čiernej a zlatej. Pozvánka vyzerá jednoducho ale všimnite si stupňované okraje, ktoré pri dotyku vytvárajú príjemnú štruktúru. Je krásne vidieť  jednoduché, ale prepracované detaily. Na druhom obrázku je zabalená pozvánka previazaná jemnou ružovou mašľou.


Pozvánka na svadbu a zátišie s kvetín

Zabalená pozvánka s kvetinovým zátiším


Účes a Kytica


Vo vlasoch sa nevyznám, ale mne sa veľmi dobre fotilo. Účes bol veľmi elegantný a zároveň dával vlasom voľnosť viať vo vetre. Elegantné a uvoľnené zároveň.


Nevesra s kyticou Nvesta si dáva naušnice Nvesta v župane s kyticou a porcelánovým lustrom

Nvesta s kyticou pri okne

Svadobná kytica


Svadobné šaty a topánky


Šaty s klasickou čipkou, dlhým závojom a padnutými ramienkami. Topánky sa nesú v rovnako klasicky-modernom štýle.


Zavesené svadobné šaty

svadibné šaty a topánky

Nevestiné topánky s kvetinovým zátiším

nevestine topánky

Nevesta s dlhým závojom vonku nvesta závoj a kytica nevesta na schodoch s dlhým závojom Nvesta a ženích kráčajú nevesta a ženích v objatí ramienka svadobných šiat


Ženích


Modrý oblek. Biela košeľa s manžetami.  Hodvábna kravata s klasickým vzorom.  Tým sa nedá nikdy nič pokaziť.


Ženích sa oblieka zapínanie manžiet

oblečený ženních

Výzdoba


Spojenie bielej, zlatej a kúsku staroružovej farby, s nádychom boho zelenej. Kreatívne a nové poňatie klasiky.  Veľa skla, sviečok a jemný staroružový odtieň. Ešte aj stoličky sú klasické chivaris v priesvitnom prevedení. Moderné sa mieša s klasickým. Starý rám zrkadla ako podklad pre bielo ružový minimalistický zasadací poriadok. Malé medíky s monogramom M&M ako darček pre hostí.


vyzdobený svadobný stôl Miesto obradu s kvetmi Stoličky a kvetinová výzdoba Altánok na svadbu vonku zasadací poriadok Svadobné prestieranie svadobná výzdoba na stole a medík ryža na hádzanie


Ryža na hádzanie 🙂


Nevesta a ženích odchádzajú s obradu Miesto obradu


Večer, pri zapálených sviečkach sa atmosféra zmenila a všetko dostalo zlatistý odtieň plameňov sviečky. Ich blikanie a mihotanie a tanec tieňov im pomáha vytvárať útulnú a stále sa meniacu kulisu. Sviečky sú v niektorých chvíľach aj v 21 storočí nenahraditeľné. Klasika je klasika.


Svadobná výzdoba osvetlená sviečkami Sviečky a kvety


Večer pri zapálených sviečkach sa atmosféra zmenila a všetko dostalo zlatistý odtieň plameňov sviečky. Ich blikanie a mihotanie a tanec tieňov im pomáha vytvárať útulnú a stále sa meniacu kulisu. Sviečky sú v niektorých chvíľach aj v 21 storočí nenahraditeľné. Klasika je klasika.


 


Milé prekvapenie


Miška si pre družičky a pre svadobné maminky pripravila darček.


nevestin darček pre družičky nevestin darček pre mamu

Celá klasická elegantná svadba svadba Michaely a Michala na pozretie tu.