Kristínka & Tibor

Svadba v Galante

Dnes som si pripravil pár fotiek ako prebiehala svadba v Galante a krátky rozhovor s nevestou.


Ako sa to celé začalo?

Spoznali sme sa dávno ešte za čias bezstarostných, študentských. Možno to nebola láska na prvý pohľad, možno sme mali trochu zložitejší začiatok, isté ale je, že to bola láska ako hrom. A stále je.


Aká bola Vaša inšpirácia pre svadobný deň?

Téma svadby sa u nás nikdy neskloňovala. Mali sme pocit, že nám to ide dobre aj bez toho. Ale po desiatich rokoch, dvoch deťoch a jednej hypotéke sme sa rozhodli, že to teda spečatíme aj na úrovni oficiálnej kedže rozdielne priezviská nám začali mierne komplikovať život. Predstava bola jasná: letná oslava, s kvetmi vo vlasoch a citronovou limonádou. V kruhu rodiny a kamarátov. Žiadne veľké šaty a oblek s kravatou.


Ako prebiehal Váš svadobný deň?

Budem úprimná, svadba s dvomi malými deťmi nie je celkom prechádzka ružovou záhradou. Môžete si naplánovať všetko do posledného detailu, ale to ako budú reagovať Vaše deti si jednoducho nenaplánujete. Jediné, čo vtedy pomáha je chladná hlava a improvizácia. Preto sme náš svadobný tanec tancovali aj s dcérou na rukách a teda sme vypustili všetky otočky, ktoré sme poctivo nacvičovali. Ale neviem si predstaviť, čo by sa muselo v ten deň stať, aby mi zmizol úsmev  z tváre. Je pravda, že to zbehlo celé veľmi rýchlo a veľa vecí som nebola schopná zachytiť, čo ale viem s istotou povedať, je to, že sme sa celý deň usmievali od samého blaha a štastia. Taká bola naša svadba v Galante.


Viac pekných svadieb najdete tu.

Miesto svadby: Hotel Galanta

Svadba v GalanteSvadba v GalanteSvadba v GalanteSvadba v Galante Svadba v Galante Svadba v Galante Svadba v GalanteSvadba v Galante Svadba v Galante Svadba v Galante Svadba v Galante Svadba v Galante Svadba v Galante Svadba v Galante Svadba v Galante Svadba v Galante Svadba v Galante Svadba v Galante Svadba v Galante