Miesto na svadbu kam sa rád vraciam – Wiegerova vila

Svadba - Vigierová villa,fotenie svadby

V tomto blogu Vám na postupne predstavým svoje oblúbené miesta, na ktoré sa vždy rád vraciam.
Vo vinohradoch nad Sv.Jurom najdete Wiegerovú vilu. Je to královna vonkajších svadieb. Obrad, hostina, zábava, všetko pod holým nebom v prírode. Tútom možnosť neponúka veľa miest ktoré poznám. Obrovským plusom je, že všetko menované dokáže Wiegerova vila zabespečiť aj v interiery. Pre mna osobne to vonku aj vnutri dýcha takým provánce štýlom. Nič nieje umelo najstajlované, ale veľmi uvolnené a zároveň originálne. Ako stvorené na fotenie svadby.


Do hlavnej sály sa prirodzené svetlo doslova valí z oboch strán. Pričom hlavne veľké polooblúkové okná na jednej zo strán sú pre mňa obzvlášť pôsobivé. Drevený strop a podlaha s naaranžovaných tehál iba dotvára nenútený ale exkluzívny vzhľad tohoto miesta.V hornej časti villi sa nachádza obrovský mladomanželský apartmán s otvorenou dispozíciou. Súčasťou je veľký balkón, originálne naaranžovaná vaňa a priznané drevené krovy. Priestor, nábytok a charizma tohoto miesta mi ako fotografovi dokážu uľahčiť prácu pri fotení príprav nevesty.


Svadba - Vigierová villaSvadba - Vigierová villa,fotenie svadby


Čo sa týka obradu, cirkevný môžete mať v gotickom kostolíku vo Sv. Jure. Čo sa týka civilného sobáša v prípade zlého počasia je k dispozícii sála na prvom poschodí villy. Ale ak Vám počasie praje, môžete si obrad užiť aj s hosťami na záhrade, v tieni jedného zo stromov. Rovnako záhrada ponúka aj priestor pre svadobnú hostinu a veľké priedomie sa vie stať miestom svadobnej zábavy. Toto miesto má obrovské čaro, pôsobí nenúteno a preto je naozaj ľahké si ho zamilovať. Fotenie svadby je tu proste radosť.


Svadba - Vigierová villa

 

Ďalšie krásne miesta na svadbu najdete tu.

Priestor – Wiegerova vila

Fotky – moja maličkosť

Comments
Comments are disabled for this post