Miesto na svadbu kam sa rád vraciam – Art Hotel Kaštieľ

V tomto blogu Vám na postupne predstavým svoje oblúbené miesta na svadbu.


Ak sa spomenie kaštieľ a svadba prvé miesto, ktoré mi príde na rozum je práve Tomášovo. Ide o zámoček nachádzajúci sa v dedinke s rovnakým názvom asi 30 min jazdy od BA. Nájdete tu nádherne zrekonštruovaný kaštieľ, ktorý vie prepojiť moderné prvky s klasickými. Ponúka všetko pohodlie 21 storočia a zároveň pôvodnú atmosféru z čias dávno minulých.


Čo sa obradu týka, máte k dispozícii krásny veľký udržiavaný areál. A aj v prípade svadobného obradu si možete vybrať hneď niekoľko miest kde sa môže konať. A rovnako toto miesto ponuka aj niekoľko miest na recepciu a zábavu.Menšiu hostinu môžete mať priamo vo vnútorných priestoroch. V prípade, že potrebujete niečo väčšie, na nádvorí kaštieľa je obrovský stan, ktorý dokáže pojať aj naozaj veľké svadby.


Potrebujete ubytovať hostí, žiaden problém. Tomášovo funguje aj ako hotel, takže s tým tiež nie je problém. Na párové fotenie skvele poslúži už spomínaný rozsiahli areál. Ak túžite po svadbe s krásnou kulisou, ktorá dýcha históriou a chcete vybaviť všetko na jednom mieste je Tomášov ako stvorený pre Vás.

Miesto: Art Hotel Kaštiel 

Ďalšie pekné miesta na svadbu najdete tu.