Miesto na svadbu kam sa rád vraciam – Reštauracia Starý dom


V tomto blogu Vám na postupne predstavým svoje oblúbené miesto na svadbu.
Ostávame v Modre a posunuli sme sa iba pár 100 mestrov od Neca, o ktorom som písal minulý týždeň. Z nadzemnej pivnice sa presúvame do sály, v ktorej vládnu prirodné materiály.
Kamenné steny, drevený strop a stĺpy tomuto miestu dodávajú zaujímavé rustikálne čaro. Svetlo sem prúdi cez jednu zo stien, ktorá je takmer celá presklenená a tiež zo strešných okien. Takže svadobná sála je plná prirodzeného svetla, ktoré prispieva k prirodzenému vzhľadu. Ak výdeme von nájdeme polozastrešenú časť s barom a posením pre hostí a utulný dvor, kde svadobní hostia môžu výsť porozprávať sa a osviežiť.


Výhodou je, že tento dvor je umiestnený vnútri bloku budov a tak poskytuje maximálne súkromie. Čo sa možnosti obradu týka, tak vonku na dvore sa dá zorganizovať civilný vonkajší obrad. Ak si túžite povedať svoje ,,Áno,, pred bohom a cirkvou, tak Modranský kostol je hneď v susedstve. Pokiaľ viem ubytovanie Starý dom neposkytuje. Ale vďaka tomu, že susedná budova patrí Hotelu Sebastian, problém s ubytovaním nehrozí. Takže zase raz okrem miesta s nespochybniteľnou charizmou získate aj možnosť realizovať všetko čo potrebujete na jednom mieste. Preto je Reštauracia Starý dom ideálne miesto na svadbu.

Ďalšie krásne miesta na svadbu najdete tu.

Priestor – Stary dom
Fotky – moja maličkosť