Miesto na svadbu kam sa rád vraciam – Neco Winery

Svadba Modra

V tomto blogu Vám na postupne predstavým svoje oblúbené miesta, na ktoré sa vždy rád vraciam.Ak hľadáte zaujímavý priestor v Modre, Neco Winery by ste určite nemali obísť. Tento priestor bol pre mňa láskou na prvý pohľad, je ako stvorený na fotenie. Jedná sa o vonkajšiu pivnicu s veľkými bočnými oknami. V interiéri vládne priznaná tehla, ktorá krásne sfarbuje priestor do oranžova. Tehly vytvárajú klenutý strop, ktorý ku koncu budovy prechádza do prírodnéj drevenej strechy.


Svadba Modra


Vonku je priestraný dvor s posedením, kam sa môžu ísť hostia vyvetrať a osviežiť. Priamo pod hlavnou sálou sa nachádza aj podzemné podlažie, na ktorom je bar a vďaka umiestneniu pod zemou je tu aj príjemne chladno. K areálu patrí aj nádherná záhrada ako stvorená na vonkajší obrad, prípadne na fotenie. Podvečer na záhradu dopadá krásne mäkké svetlo, ktoré je ideálne na fotenie svadobných portrétov.Ak Vám je ale bližší cirkevný sobáš, tak v okruhu pár sto metrov od Neca sa nachádza nie jeden, ale rovno tri kostoly. Ani v Ríme som nevidel toľko kostolov na tak malej ploche. Takže bez veľkého cestovania a vybavovania dopravy a parkovania sa iba pešo prejdete do jedného z nich.


Svadba Modra

Obrovská výhoda je, že Neco ponúka aj určitú ubytovaciu kapacitu pre mladomanželov a aj pre pár hostí. Ak by kapacita nestačila pre všetkých, cca 5 min chôdze od Neco sa nachádza Hotel Sebastian. Vďaka tomu Neco ponúka možnosť vybaviť celú svadbu bez cestovania a zbytočných presunov priamo na jednom mieste. Naviac výzor a atmosféra tohoto miesta je naozaj jedinečná.


Ďalšie krásne miesta na svadbu najdete tu.

Priestor – Neco Winery

Fotky – moja maličkosť