Svadba v industriálnom štýle – svadobné detaily


Toto je pre mňa osobne veľmi zaujímavé spojenie starého a nového. Svadba v industriálnom štýle.
Starosvetská elegancia ženícha a nevesty a svadba v industriálnom štýle. Obrad aj hostina sa konali v priestoroch Eletktrárne Piešťany.
O výzdobu sa postaral Biely Ateliér a koordináciu nám robili Spicy Wedding.Nádherné miesto pre svadbu s nezmazateľným industriálnym nádychom. Ani som nevedel, že Piešťany ukrývajú takýto klenot.Tento priestor má v sebe niečo výnimočné. On naozaj v minulosti slúžil ako elektráreň a je to vidieť. Vďaka bohu za toto miesto.

Milý detail zakomponovaný do svadobnej výzdoby bol, že stoly mali mená podľa miest v ktorých mladomanželia dlhšie žili. Pekný a originálny nápad a možno aj zaujímavá inšpirácia.Menu podsvietené plameňom sviečky, živé kvety v skúmavkách a žiarovka ako menovka. Úžasná práca a neuveriteľný cit pre detail. Všetky zásluhy – Biely Atelier.Prípitok na privítanie pre skoro 200 svadobných hostí – Aperol spricSvadobná tortaNevestine topánky. Ja osobne verím, že takéto niečo proste nikdy nevýde z módy.PozvánkaElektráreň má k dispozícii aj takúto miestnosť na fotenie aj s rekvizitami.Kytica pre nevestu a družičky, plus pierka pre ženícha a družbov.Toto bola atmosféra na svadbe a zároveň je dobre vidieť priestor.Jednoduché boho svadobné šaty. Nevestu vôbec neobmedzovali a tak si užila svadbu naplno.Svadobný obrad na parkovisku pred elektrárňou.Zaujímavý nápad, ako sa na obrad zbaviť dopravnej značky na parkovisku 🙂Portréty sme fotili na strešnej terase Elektrárne Piešťany. Večer tu bol barman a robil miešané nápoje pre svadobných hostí, ktorí si ich na terase vychutnávali pri rozhovore s kamarátmi.


A to je všetko ak ťa zaujíma aj celá svadba klikni SEM