Svadba v kultúrnom dome? Dobrý nápad!

Svadba v kultúrnom dome je niečo, čomu sa veľká časť neviest snaží vyhnúť. Nie je ale „kulturák“ ako „kulturák“. Dnes som si pre Vás pripravil detaily svadby, ktorá sa odohrala v Nemeckom kultúrom dome v Rači. Túto svadbu si robila nevesta sama. S kvetmi a svadobnými výzdobami má dlhé roky skúsenosti a pracuje pod značkami Bloomdesign a Style Decor. Kaligrafia – Grey Atelier


Pozvánka na svadbu


Pozvánka bola na zaujímavom ručnom papieri, previazaná stuhou s rozstrapkanými okrajmi. Viem koľko je s tým práce, lebo toto sa musí urobiť ručne. Ak si dobre pamätám, pozvánky nie sú strihané, ale trhané, aby okraj na žiadnej nebol úplne rovnaký. Celá svadby obsahovala veľa drobných detailov, za ktorými sa skrýva neuveriteľne veľa práce.


Výzdoba


Naozaj pekným detailom bolo, že každý zo skoro 200 hostí mal ručne napísanú menovku na zrolovanom pergamene dvojfarebným atramentom. Kaligrafia – jedinečný Grey Atelier. Hlavný stôl s boho kvetinovým aranžmánom, starožitnými stoličkami a staroružovým, jemne spusteným obrusom. Na stole bolo množstvo starosvetských krásnych drobností. Všetko s trochou patiny.


Zasadací poriadok


Kopce nad Račou sú posiate vinohradmi a túto vinohradnícku tradíciu cítiť v Rači na každom kroku. Nevesta ju zakomponovala do zasadacieho poriadku, na ktorý použila starožitný stolík, kvetinové aranžmá a fľaše vína. Každá symbolizuje iný stôl na svadbe a na etikete je zoznam hostí, ktorí pri stole sedia.

Ak si chceš pozrieť prierez celou svadbou klikni SEM


Výzdoba stolov


Výzdoba v sále sa nesie tiež v starosvetskom duchu. Všetko je ako keby z tých starých, dobrých čias. Sviečky musia byť. Ozdobné rámy na nápisoch a číslach stolov. Všetky nápisy na svadbe boli písané ručne.

Všetky zásluhy Grey Atelier


Šaty a kytica


Jednoduché a pekné šaty od Lulu & Anna. Zaujímavým detailom bol kovový opasok k šatám. Tento druh šiat je ideálny, ak si chcete celú svadbu užiť naplno. Nie sú síce veľké a ozdobné, ale nevestu zároveň vôbec neobmedzujú. Kytica ruží môže mať veľa podôb a táto je naozaj originálna. Ruže v boho prevedení sú zaujímavé a na konci kytice je stuha s ručne trhaného hodvábu.

Ak si chceš pozrieť prierez celou svadbou klikni SEM

Tohto koňa sme našli pohodeného pri ceste 🙂 Milá náhoda.


Pierka pre družičkyŽeníchovo pierkoTopánky nevestyTortaTakže,  je svadba v kultúrnom dome dobrý nápad? Posúďte sami


A to je všetko, ak si chceš pozrieť prierez celou svadbou nájdeš ho TU